piątek, 27 listopad 2015 00:00

AXA

Rate this item
(1 Vote)

 

AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W swej ofercie posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń oraz możliwość zarządzania aktywami.

W AXA ubezpieczenia rozumiane są szeroko. Pragnie, aby dzięki produktom klienci mieli zapewnione bezpieczeństwo finansowe w każdej sytuacji i na każdym etapie ich życia. Takie podejście oznacza, że AXA na całym świecie oferuje zintegrowane z ubezpieczeniami plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne, usługi bankowe, kompleksowe zarządzanie aktywami, programy ochronne i zdrowotne, a także ubezpieczenia majątkowe, w tym komunikacyjne. AXAwspiera klientów wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu ryzykiem, aktywami, a także w zakresie ochrony zdrowia.
AXA to więcej niż ubezpieczenia

„Oferując naszym klientom szeroką gamę produktów i usług odpowiadamy na ich stale rosnące potrzeby związane z ubezpieczeniami, ochroną, oszczędnościami, emeryturą oraz planami finansowymi. Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i innowację, pragmatycznie myśląc o potrzebach naszych klientów”.


Aby temu sprostać koniczne jest odpowiednie narzędzie do kontaktów z klientem, AXA wybrała Customer Interaction Center firmy Interactive Intelligence. System CIC zintegrowany jest z korporacyjnym serwerem telekomunikacyjnym Cisco Call Manager, realizując funkcjonalności na potrzeby IVR, Call Center, korporacyjnej recepcji, działu HelpDesk oraz nagrywania rozmów. System zintegrowany jest tez z systemem CRM PIvotal.

Od roku 2011 za system odpowiada firma Telefonix, Elite Partnerfirmy Interactive Inteligence. Współpraca została rozpoczęta od migracji systemu CIC do wersji 3.0.

Read 4279 times
More in this category: Antalis »

Klienci

Kontakt

Telefonix Sp. z o.o.
ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
Polska 

biuro@telefonix.pl
tel. +48 (22) 673 18 86 

Polityka Prywatności


Profesjonalne Doradztwo

Służymy wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat!


Czas to pieniądz

Wdrożenie naszych usług pozwoli Tobie i Twoim pracownikom zaoszczędzić czasu.


Nasi klienci

Posiadamy bogate CV, zaufały nam firmy światowej sławy! Przekonaj się do nas i Ty!


Osiągnij Sukces!

Nasze rozwiązania pozwolą na osiągnięcie obraneg celu! Osiągnij sukces z Telefonix!