piątek, 27 listopad 2015 00:00

Expander

Rate this item
(0 votes)

Expander Advisors jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia. 

Wdrożenie nowego systemu obejmowało integracje z systemem CRM, obsługę telefonicznego kanału wychodzącego (IC Dialer), jak również kanału przychodzącego telefonicznego oraz e-mail. Głównym celem stawianym przed nowym systemem było zminimalizowania czasu oczekiwania zainteresowanej osoby na kontakt agenta Expander oraz pełna kontrola nad kontaktami z klientami.W roku 2012 Expander podjął decyzję o budowie własnego Contact Center. Dostawcą technologii została firma Interactive Intelligence, produkt Costomer Interaction Center (CIC).
W ciągu ponad 12 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.
Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, setki funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi doradztwa finansowego.

Za wdrożenie i wsparcie systemu odpowiada firma Telefonix, Elite Partner Interactive Intelligence. System obejmuje 70 agentów Contact Center Expander Advisors pracujących w trybie wychodzącym (outband) oraz mieszanym (blending).

Read 4179 times Last modified on piątek, 27 listopad 2015 11:59
More in this category: « Antalis Gothaer »

Klienci

Kontakt

Telefonix Sp. z o.o.
ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
Polska 

biuro@telefonix.pl
tel. +48 (22) 673 18 86 

Polityka Prywatności


Profesjonalne Doradztwo

Służymy wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat!


Czas to pieniądz

Wdrożenie naszych usług pozwoli Tobie i Twoim pracownikom zaoszczędzić czasu.


Nasi klienci

Posiadamy bogate CV, zaufały nam firmy światowej sławy! Przekonaj się do nas i Ty!


Osiągnij Sukces!

Nasze rozwiązania pozwolą na osiągnięcie obraneg celu! Osiągnij sukces z Telefonix!